7 dienų orų prognozė – yra ta to verta popierius, ant kurio tai parašoma?

parašė , 2012-09-10 09:28

Oro prognozė tampa tikslesnė. Aš nemanau, kad yra daug abejonės dėl to. Su labiau kada nors pažengusios technologijos įžanga, abu kompiuterizavo ir palydovas, bet koks oro profesionalas gali būti labiau įsitikinęs negu kada nors jo gebėjimu nuspėti – bet tiktai į punktą.

Chaotiškos mūsų klimato ir atmosferos gamtos dėka ilga diapazono prognozė nėra vis dar ne kažkas, ant kurio jūs statytumėte savo namą. Dauguma orų prognozių yra tikslios į per dvi ar tris dienas, bet tada procentinių dydžių lašą toli smarkiai.

Kadangi oras yra globalinis gamtoje, tai turi prasmę, kad globalinis bendradarbiavimas privalo padėti prognozuotojams. Dauguma šalių dabar turi kažkokią formą nacionalinės orai Kaune,kad pagamintų tikslias prognozes porą dienų priekyje. Tačiau matmenys ir prognozės, laikytos kiekvienoje grafystėje, duoda svarbų įnašą į pasaulinį tinklą ir leidžia daugiau duomenų būti pamaitintas į kompiuterių modelius.

Yra trys nacionalinės supervalstybės, kurios yra ypač apimtos globalinės prognozės. Anglijoje yra Britanijos Meteorologinė Įstaiga, JAV Amerikos Nacionalinis Oro Centras ir Europai ECMWF (Europos Vidutinių Diapazono Orų prognozių Centras) taip pat esantis Anglijoje. ECMWF susikoncentruoja ties prognozėmis nuo 1 iki 10 dienų, ir dangomis 17 šalių. Ši organizacija leidžia laiko didelį kiekį, susirinkdama ir analizuodama duomenis nuo viso pasaulio ir yra apskritai laikoma lyderiu vidutinės trukmės prognozėje.

Yra taip pat WMO (Pasaulinė Meteorologinė Organizacija), kuris yra agentūra, valdyta ir vardu Jungtinių Tautų su daugiau kaip 170 valstybių narių. Ši organizacija buvo įkurta 1951 ir yra paskirta užduotį su gerėjančiu oro stebėjimu, ir leidimu optimalaus informacijos srauto, visame pasaulyje.

Stebėjimas ir duomenys oro prognozei atvyksta iš daugelio skirtingų šaltinių. Apytiksliai 13 000 žemės stočių, 7 500 laivų, komercinių reisinių lėktuvų ir palydovų taip pat visi pila duomenis į kompiuterių modelius visame pasaulyje, kurie savo ruožtu kepa kaip blynus oro pranašavimą nuo kelių minučių (pavyzdžiui. Tornadai) į šimtus metų (pavyzdžiui globalinis atšilimas).

Taip, su visa ta pasiekiama informacija, su visa ta aparatine įranga ir programine įranga, ir neįtikėtinu tinklu stebėjimo nuo vandenynų, atmosferos ir nuo erdvės 7 dienų yra nuspėtas vertė popierius, ant kurio tai parašoma? Gerai, galbūt – jūs matote, kad visa tai priklauso nuo to, kur jūs esate pasaulyje. Kai kurie klimatai retai keičiasi, tokie kaip Saharos dykuma, ir šio rajono prognozė bus gana paprasta dauguma laiko su galbūt tik keli aukštos ir žemos temperatūros žnaibymas.

Kiti pasaulio rajonai tačiau yra labiau daug permainingi ir sunkesni numatyti. Britų salos, pavyzdžiui, gulinčios ant vakarų krašto Europos, su reaktyviniu srautu, prisitaikančiu iš visų pusių Atlanto ir Golfo srovės, perduodančios šiltą orą mūsų krantams, yra daug sudėtingesnės būti. Mažas pakeitimas depresijos link vidurys Atlanto gali turėti pažymėtą vietinio oro padarinį. Tas pats yra teisingas, žinoma, ciklonams ir uraganams, ir tornadams ir dulkių audroms. Ir tai man yra didelis daiktas apie orą. Tai taip nenuspėjama ir chaotiška. Taip, prognozės tampa labiau kada nors pažengusios ir tikslios, bet jie niekada nebus 100 % tikslūs, ir aš neturėčiau to bet koks kitas kelias. Tokiu būdu 7 dienų orų prognozė yra verta popierius, ant kurio ji yra parašyta? Turbūt, bet su labai daug įspėjimų jūs nepadėtumėte statomos sumos už tai.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Ilgalaikes paskolos gaunamos geresnėmis sąlygomis. Paskolos.