Creditai

parašė , 2013-02-25 13:30

Per tipiškos paskolos gyvenimą, naminiai savininkai tikėtina turės vieną ar creditai daugiau galimybių iš naujo finansuoti. Yra daug didelės pašalpos paskolos finansavimui iš naujo. Šita pašalpa apima taupančius creditai pinigus, nuleisdama jūsų palūkanų normą, nuleisdama jūsų mėnesinius užmokesčius ir darydama jūsų labiau valdomą paskolą ir stabilizuodama jūsų mėnesinį užmokestį, perjungdama į pastovios palūkanų normos paskolą.

CreditaiSu labai daug bauginančios finansinės pašalpos, tai yra gėda, kad taip daug vengia iš naujo finansuoti paskolą tik todėl, kad procesas yra sudėtingas ir užima truputį laiko. Yra daug žingsnių į jūsų būsto įkeitimo finansavimą iš naujo, tokiu būdu lengva būti užvaldoma, jei jūs niekada nepadarėte to anksčiau. Bet, jei jūs suskaidysite tai žemyn į mažesnius žingsnius, jūs pamatysite, kad tai yra gana paprastas procesas

Taip, jei jūs galvojate apie jūsų būsto įkeitimo finansavimą iš naujo, kad pasinaudotumėte žemomis palūkanų normomis, yra 7 patarimai, kad padėtų jums pradėti.

1. Žinokite, Kodėl Jūs Iš naujo finansuojate.

Kas yra jūsų samprotavimas už jūsų finansų iš naujo? Jūs iš naujo greitas kreditas finansuojate taip, jūs galite gauti žemesnę palūkanų normą, kad nuleistumėte jūsų mėnesinį užmokestį ar uždarytumėte ant nustatytų palūkanų normos? Anksčiau, negu jūs pradėsite iš naujo finansuoti jus, turi žinoti, kodėl jūs praeinate procesą – jis creditai paveiks tipą paskolos, kurios jūs baigiate tuo, kad reikiate.

2. Nustatykite Savo Ribas.

Kai tik jūs suvokėte paskolos tipą, jums reikia, jūs turite nustatyti parametrus. Kokią palūkanų normą gal Jūs norėtumėte, apie tai, kur jūs norite, kad jūsų mėnesinis užmokestis būtų? Išsirinkite savo paskolos terminus creditai ir ar jūs norite kredito skaiciuokle pastovios palūkanų normos ar reguliuojamos normos paskolos. Panaudokite finansų iš naujo kalkuliatorių, kad padėtumėte jums identifikuoti ir apibrėžti jūsų ribas.

3. Žinokite Savo Kredito Rezultatą.

Kuo geriau jūsų kredito rezultatas, tuo geresni terminai jūs sugebėsite sėsti į savo paskolą. Anksčiau, negu jūs pradėsite iš naujo finansuoti, sužinosite tai, kas jūsų kreditas atrodo kaip. Jei jūs turite žemą kredito rezultatą, jūs galite turėti sunkumų ruoštis paskolai.

4. Žinokite Rinką.

Tai yra pirkėjo rinka ten šiandien. Turto vertės krinta, kuris daro tai lengva įeiti į didelį namą žema kaina. Jei turto vertės yra iš tikrųjų žemos jūsų rajone, jums gali būti nelengvai, iš naujo finansuodamas. Jums reikės jūsų namų, kad įvertintumėte bent jau paskolos kiekiui. Jei jūs turite naują paskolą ir neatsiskaitėte su tuo labai, jums gali būti nelengvai, ruošdamasis.

5. Žinokite Savo Paskolos Užmokesčio Nubaudimą.

Kai kurie būsto įkeitimo skolintojai išieškos mokesčius, jei jūs atsiskaitysite su savo vidaus paskola prieš tam tikrą datą. Įsitikinkite, kad jūs pažiūrite į jūsų paskolos terminus, kad išvengtumėte bet kokių tokių mokesčių. Jei jūsų kompanija išieško mokestį, įsitikinkite, kad jūs žinote tai, kuo tai yra, kad jūs galėtumėte priimti informuotą sprendimą, kad iš naujo finansuotumėte ir užmokėtumėte išmokos nubaudimą. Kartais skolintojas atsisakys mokesčio, jei jie pasielgs su finansais iš naujo, tokiu būdu tai yra kitas daiktas, kad pažiūrėtų į.

6. Tyrinėkite Savo Skolintoją.

Yra daugybė skolintojų ten šiandien. Neskubėkite, kad tyrinėtumėte jūsų skolintoją, tokiu būdu jūs žinote, kas laukti nuo jų. Palyginkite jų normas, uždarydamas kainas, laikotarpiai ir klientų aptarnavimas ir parinkite skolintoją, jūs galvojate, yra geriausias. Jūs neturite panaudoti pirmo, kurį jūs susitinkate.

Įsitikinkite, kad jūs prašote savo pilno punktų atskleidimo skolintojo, uždarydamas kainas ir bet kokius kitus mokesčius, kuriuos jūs turite užmokėti. Panaudokite šią informaciją, kad palygintumėte kainas tarp paskolos skolintojų. Apsvarstykite visus šituos faktorius. Kai kurie skolintojai gali turėti iš tikrųjų žemai baigiamąsias kainas, bet gali įkrauti daug punktuose. Įsitikinkite, kad jūs turite visą savo informaciją anksčiau, negu jūs apsispręsite.

7. Palūkanų normos Spynos Laikas.

Tipiškai, kai tik jūs uždarote ant palūkanų normos, jūs turėsite ar 30, ar 45 dienas, kad užbaigtumėte finansus iš naujo. Įsitikinkite, kad jūs klausiate savo skolintojo, kaip ilgai jūs galite jungti savo normą, ir kaip ilgai ji tipiškai ima jiems, kad užsidarytų ant finansų iš naujo.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Ilgalaikes paskolos gaunamos geresnėmis sąlygomis. Paskolos.