"grūdimas" priverčia sąskaitas pakilti tuo metu, kai grynųjų pinigų pažanga gali išvaduoti

parašė , 2012-09-17 21:08

Nebrangi grynųjų pinigų pažanga gali pasirodyti greiti kreditai naudinga, kad dalyvautų su nelauktomis kainomis, bet jūsų pinigų kontroliavimas yra geriausias metodas, kad apsaugotų jūsų biudžetą. Tai yra ne visada apie tai, kiek jūs leidžiate, bet klaidų ant kreditoriaus dalies ieškojimas. Kartais nėra jokios klaidos, bet kompanija gali būti "grūdimu" jūsų sąskaita su kainomis paslaugoms, kurias jūs dar niekada prašėte. Šitos papildomų kainų rūšys gali pasirodyti ant jūsų mobilios ar naminės telefoninės sąskaitos, reikalaujančios to, kad atkreiptų artimą dėmesį kas mėnesį į dalykus ir paslaugas, už kurias jums pateikia sąskaitą.
" Grūdimas" vyksta, kad ir kada tiekėjas išskyrus jūsų pirminį telefoninį tiekėją siūlo papildomas paslaugas kaip: skambėkite tonus, sportinį rezultato atnaujinimą, horoskopus ir daugiau. Daug žmonių gauna oro atnaujinimą, astrologinius skaitinius ar kitas nepageidaujamas paslaugas. Kartais šitie paslaugų tipai prisideda paskolos internetu prie jūsų sąskaitos tiesiog todėl, kad jūs įėjote į jų žiniatinklio svetainę. Šitos kainos galėjo būti mažiau kaip 10,00$, ir jūsų telefoninė kompanija gaus mažą procentinį dydį iš tų pajamų. Žemės linijos telefono paslaugos gali vis dar panaudoti "grūdimą" tačiau, mokesčiai gali būti surasti po įvairiais ar sustiprinančiais paslaugų skyriais. Daugeliu atvejų kainos vis dar bus jūsų sąskaitos dalis, kol jūs nesurasite jų ir kviečiate jūsų telefoninę kreditai internetu kompaniją panaikinti. Jei jūs gaudote tai skubiai, jumis gali pasitikėti už bet kokius ankstesnius kaltinimus.

Jūs surasite tris pagrindines telefonines kompanijas; AT& T, Verizon ir CenturyLink, kas nusprendė būti padarytas su dauguma trečiosios šalies, pateikiančios sąskaitą artėjant 2012 pabaigai. Yra metodų žmonėms, kad manytų, ieškant proaktyvaus metodo sustabdyti "grūdimą".

Kvieskite savo telefoninę kompaniją, kad neleistumėte trečiajai šaliai padėti kaltinimus ant jūsų telefoninės sąskaitos, ir žemės linija ir mobilaus ryšio telefonai. Pažiūrėkite į savo sąskaitą su kliento atstovu ir atraskite liniją prie linijos, kuo kiekvienas kaltinimas yra jūsų telefono ryšio paslaugai. To darbas gali padėti jums pripažinti, kada užsienio kaltinimams pateikia sąskaitą. Nauji kaltinimai galėjo pasirodyti kaip narystė, kviesdami planus, priemokas už aptarnavimą ar bet kokias kitas kainas.

Išvenkite registruotis varžyboms tinkle per jūsų mobilaus ryšio telefoną, priimdamas skambučius apmokėtus adresato nuo žmonių, jūs nežinote ir vengiate 900 skaičių. Jie yra visi keliai, kuriuose "grūdimas" prasideda nuo išorinių kompanijų.

Nėra lengva neatsilikti nuo kainų, kurios yra sunkios kontroliuoti. Vasaros sezonas dažnai kels elektrinę ir vandeninę sąskaitą nuo oro kondicionavimo vienetų ar baseinų. Nepateisinamų kainų laikymas žemiau gali padėti jums su perpildymu jūsų biudžete. Paruošimas iš anksto yra puiki priemonė taisyti periodinius kaltinimus. Jūsų tikrų mėnesinių sąskaitos kainų kontroliavimas gali neleisti jums turėti, kad užmokėtų kainas neteisingai. Taupomosios sąskaitos gavimas yra didžiausia nebrangi grynųjų pinigų paskola, kurią jūs galite gauti, kai reikalavimas pinigus perveria skubiai. Grynųjų pinigų tiesioginis grynųjų pinigų pažangos paskolos tiekėjas gali padėti spręsti tam tikrus trumpalaikius reikalavimus, bet jie nėra atsakymas visiems.

Įkurkite savo biudžetą, apžiūrėkite jūsų sąskaitas, kadangi jie įeina, ir ruošia tuos atvejus, kai kainos pasiekia nedaug iš rankos. Taupomoji sąskaita yra didžiausias buferis finansiniam pasisekimui.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Ilgalaikes paskolos gaunamos geresnėmis sąlygomis. Paskolos.