Kaip kreiptis dėl paskolos su mažiau galvos skausmų

parašė , 2016-03-11 18:02

Ne tikras, kaip gauti paskolą? Prieš kreipimas dėl paskolos, apsispręskite, jei jums iš tikrųjų reikia tokio. Yra tai naminiam remontui, be kurio jūs negalite nueiti kita diena? Yra tai loaner automobiliui todėl, kad jūsų kasdieninis vairuotojas tik atsistatydino? Yra tai kolegijai, už kurią kreditai bedarbiams jūs negalėjote kitaip užmokėti iš kišenės?

Antra, yra tai karštam kubilui, kurio jūs tik iš tikrųjų norite, ar naujas įmantrus automobilis, kurį jūs tik pamatėte per televiziją? Yra tikslas paskolai gražios salos atostogos ar visiškai nauja miegamojo baldų komplektas?

Galvokite Iš pradžių! Rekomenduojama gauti paskolą kažkam, kas ar grąžins jus didesnė vertė, ar kažkas, kurio jums iš tikrųjų reikia. Jei tai bus prabangus dalykas, jūs būsite geriau apsirūpinęs tik gelbėjimas jūsų grynųjų pinigų ir pirkimas to tiesiai ilgame prabėgime
Ne tiktai daro dauguma prabangių dalykų pirkimo linkę būti brangiau negu būtinybės dalykai, bet jūs taip pat mesite ant viršūnės didžiulį palūkanų gabalą apsimokėti ilgainiui, jei jūs nupirksite su paskola, sudarydamas jūsų sodraus naujo pirkinio kainą.

Paskola yra sutartis, kad pasiskolintų pinigų, mainais už grąžinimą to su papildomomis palūkanomis per laiką. Mes esame žemoje palūkanų aplinkoje dabar, bet net mažas palūkanų procentinis dydis gali sudėti žymiai per laiko ilgą periodą. Palūkanų greita paskola normos gali taip pat būti taisytos kintamajam. Būkite įsitikinęs, kad žinosite detales anksčiau, negu jūs pasirašysite punktyrinę liniją, kadangi ir taisytas, ir kintamasis turi pranašumus ir nenaudą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Paskolos trukmė yra laiko trukmė, jūs planuojate sumokėti paskolą leidėjui. Tai gali būti labai trumpu laiko tarpu, jei tai yra maža asmeninė paskola, ar tai galėtų būti labai ilgu laiku, tokiu kaip 30 metų paskola. Nors laiko tarpas yra išdėstytas, dauguma paskolų gali būti sumokėtos greičiau; tai galėjo išgelbėti jus daug su palūkanomis be to!

Paskolos viršininkas yra tikras kiekis, leidėjas ketina paduoti jus, kai jūs pasirašote už paskolą. Viršininkas yra paskolos nuo 18 metu paprastai vienas iš pagrindinių faktorių kreipimas dėl paskolos, todėl, kad leidėjas norės patikrinti, kad jūs turite pilno viršininko reikalingumą.

Pirmas daiktas jūs turėsite kreiptis dėl paskolos yra tam tikros rūšies dokumentas, rodydamas jus pajamos. Tipiškai, w-2 ar kelių mėnesių atlyginimo galiukų vertė turi padaryti pokštą. Darbo istorija gali taip pat būti svarbi šioje fazėje, priklausomai nuo paskolos dydžio. Jei paskolos gavėjas yra verslas, K-1, pajamų deklaracija, 1099 ar kitas kanceliarinis darbas gali būti reikalingas.

Paskui, jūsų vertingų dalykų inventorius bus tikėtina sudarytas. Dalykai tokie kaip banko sąskaitos, kompaktinis diskas, 401 (k) tvirtinimai, akcijos ir investiciniai fondai, grynųjų pinigų vertė gyvybės draudime, ir kitas teisingumas jūs galėtumėte laikytis. Jie yra paprastai papildomas įrodymas, jūs turite tai, ką jis ima, kad sumokėtų paskolą. Jūsų vertingi dalykai taip pat kartais turi teisę būti užgrobti atveju, jūs neįvykdote įsipareigojimų savo paskoloje.

Jūsų asmeniniai duomenys yra taip pat reikalingi, tokie kaip vairuotojo pažymėjimas ar pasas, socialinės apsaugos skaičius, srovė ir praėjusios gyvenamosios vietos, kontaktiniai numeriai, ar bet kokia kita informacija, kurios leidėjas galėtų reikėti, kad išsaugotų rinkmeną, jei jie turėjo surasti, kad jūs turite jūs būti numatytojoje situacijoje.

Kai tik jūs kreipėtės dėl paskolos, leidėjas daugiau negu tikėtina valdys jūsų kredito rezultatą, patikrins jūsų pajamas, patikrins jūsų vertingus dalykus, ir pradės atsižvelgti į jūsų visą profilį. Jei tinkamas, leidėjas parašys sutartį jums, kad pasirašytų, kuris išdėstys paskolos terminus. Tai apims susitartą pagrindinė, tinkama palūkanų norma, mokesčiai, kad sukurtų paskolą, sumokėti politiką, ir kitas atskleidimas, taisyklės ir reguliavimas, taikomas paskolos tipui, kreipėsi.

Būkite įsitikinęs, kad perskaitysite viską kaip šią proceso stadiją! Jei jūs nesuprantate tai, ką kažkas reiškia, ar jūs esate abejojantis, jei kažkas atrodo teisingas, sustabdykite ir užduokite klausimus! Paskutinis daiktas kurio jūs norite turi būti surištas prie paskolos, kuria jūs neketinote būti. Yra visada žmogaus elementas be to, ir galėjo būti paprastos klaidos, kuri galėjo kainuoti jums žemyn kelią.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pagaliau, po to, kai jūs buvote priimtas ir pabaigėte paskolos dokumentai, tai yra dabar jūsų atsakomybė apsistoti prie paskolos terminų. Visų pirma, būkite laiku su jumis užmokesčiais! Praleisti ar vėlyvi užmokesčiai ne tiktai gali paveikti jūsų kredito rezultatą būsimoms paskoloms, bet užsitraukti mokesčius ir palūkanas, kurie susitaria prieš jūsų paskolos kiekį. Vėlyvi mokesčiai ir nubaudimas yra greitas būdas judėti spirale jūsų paskola iš kontrolės, ir kainuoti jums žymiai daugiau, negu jūs kada nors numatėte ant mokėjimo.

Taip pat, jei jūs tikrai mokate laiku, priešingybė yra teisinga! Jūs kredituojate rezultatą, gali gerėti, kadangi jūs darote savo užmokesčius, ir jums labiau tikėtina duos bet kokį dreifo kiekį žemyn, nutįsimas turi jūs susidurti su nelauktu sunkumu.

Būkite įsitikinęs, kad kontroliuosite savo paskolą reguliariai. Įsitikinkite, kad jūs pasinaudojate paskola tiek geriausiai kiek galima. Kai kurie leidėjai leidžia jums gauti žemesnį kreditą, autoprojektuodami jūsų pranešimą, ir kiti skolintojai galėtų norėti nuleisti jūsų palūkanų normą per pertvarkymą ar finansus iš naujo. Kada galima, padarykite papildomą užmokestį ar baliono užmokestį, kad mokėtumėte grynaisiais už paskolą greičiau, kadangi tai išgelbės jus pinigai ilgame prabėgime. Paskolos gali būti didele pagalba kai naudotas tinkamai, bet jie gali būti žala jei naudotas neatsakingai.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Ilgalaikes paskolos gaunamos geresnėmis sąlygomis. Paskolos.