Kas padaryti, kai jūsų paskola yra paneigta

parašė , 2016-03-28 11:11

Daug žmonių mano, kreditai internetu kad jie gali lengvai gauti paskolą tiktai sužinoti, kad jie buvo atmesti. Tuo metu, kai tai gali atvykti kaip smūgis, tai taip pat nusiaubiantis paskolos gavėjui. Tačiau, tai labai paprasta įvykti ir iš tikrųjų įvyksta daugeliui asmenų. Tai nėra kelio galas, jei jūs žinote, kas padaryti, kai jūsų paskola yra paneigta.

1. Pagal įstatymą, jei asmuo pateikė paraišką, jie yra priskirti į oficialų atmetimą. Šis atmetimas turi aprūpinti priežastis, kad paskolos gavėjui atsakė. Paskolos gavėjai turi įsitikinti, kad jie gauna šį oficialų atmetimo pranešimą.
2. Jei atmetimo priežastis yra kredito mandatai, kredito pranešimo agentūrai turi pateikti duomenų viduje, pagal Federalinę prekybos komisiją. Šiame punkte, paskolos gavėjas turi gauti kreditingumo ataskaitą, kuri yra pasiekiama veltui. Nagrinėdamas kreditingumo ataskaitą, paskolos gavėjas gali pamatyti, jei yra kokių greiti kreditai nors klaidų, į kurias turi atkreipti dėmesį ar kur jie gali pagerinti savo kredito daugybę.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

3. Kai kuriais atvejais, atmetimas turi paskolinti, kad vertintų svarstomas problemas. Jei tai yra atvejis, paskolos gavėjas, galbūt, reikia pasiūlyti daugiau pinigų, kad panaudotų kaip mokėjimas grynaisiais, kad sumažintų LTV santykius. Daugelio paskolos programų, dovanos yra priimtinos ir gali būti panaudotos į mokėjimą grynaisiais. Be to, pirmą kartą naminiai pirkėjai dažnai turi teisę apgyvendinimo dotacijoms ar paskoloms.

4. Jei atmetimas yra dėl skolos į pajamų santykį, kreditas nuo 18 metu yra keli būdai taisyti tai. Jei galima sumažinti skolos kiekį, tai padarykite taip. Tai dažnai daroma, iš naujo finansuojant egzistuojančią paskolą.

Įkeitimo rašto procentinis atlygis taip pat paveiks skolą į pajamų santykį. Aukščiau norma bus aukštesnio DTI priežastis. Jei DTI yra atmetimo priežastis, paskolos gavėjas turi apsipirkti aplink kitam skolintojui, kuris siūlo žemesnius įkeitimo rašto procentinius atlygius.

5. Kai kuriais atvejais, tik keisdamas paskolos programą gali padaryti paskolos gavėją tinkamą pritarimui. Yra kelios skirtingos pasiekiamos paskolos programos, tačiau, ne, visi skolintojai siūlo jiems. Jei paskolos gavėjas yra atmestas tradicinei paskolai, jie gali vis dar turėti teisę FHA paskolai. Nuo to laiko ne visiems skolintojams pritaria, kad pasiūlytų FHA paskolas, paskolos gavėjas, galbūt, reikia siekti kito skolintojo, kad gautų pritartą paskolą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

6. Iš naujo finansuodami su grynaisiais pinigais lauke, paskolos gavėjai yra atmesti kiekiui fondų, kuriuos jie skolinasi. Šiuo atveju, paskolos kiekio mažinimas gali būti pritarimo priežastis.

Svarbiausias faktas, kad bet koks paskolos gavėjas gali žinoti yra, kad, ką vienas skolintojas atmeta, kitas skolintojas gali pritarti. Skolintojams leidžia pridėti jų savus apribojimus, kad įkeistų programos nurodymus. Dėl šios priežasties, nurodymai pritarimui skiriasi nuo skolintojo skolintojui. Tuo metu, kai kai kurie skolintojai reikalingas minimalaus kredito rezultato 740, kiti skolintojai gali reikalingas žemesnio rezultato pritarimui. Svarbus daiktas, kad atsimintų neturi pasiduoti kadangi ten yra labiausiai tikėtinas skolintojas ten, kuris bus laimingas duodamas pritarimą.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Ilgalaikes paskolos gaunamos geresnėmis sąlygomis. Paskolos.