Medicinos įrangos finansavimas teikiančiai vilčių ir sveikai ateičiai

parašė , 2017-09-09 17:57

Kai prieita prie sveikatos priežiūros sprendimų, dauguma pacientų nori sutikti tiktai su geriausiu. Galų gale, gera sveikata yra laimės raktas. Ir aprūpinti avangardistinį gydymą, gydytojus, klinikas, diagnostinius centrus ir net superspecialios ligoninės turi valdyti novatorišką ir aukščiausios kokybės medicinos įrangą. Kadangi šitos įrangos atvyksta su gana stambia etikete su kaina, dažnai tampa būtina ieškoti finansavimo pasirinkimo, kuris padeda jums pagerinti jūsų medicinos įrangą lengvai. Laimei, yra daug nebankininkystės finansinių kompanijų (NBFCs) be bankų, kurie paskolos jums siūlo medicinos įrangos finansavimo sprendimus šiandien. Jie garantuoja, kad jūs pasiekiate, kad patogiai grąžintumėte paskolą ir naudą iš greitų pritarimų, kadangi ligos turi būti išgydytos ankstyviausiame

Kodėl pasirenka NBFCs?

Daug žinomų NBFCs dabar siūlo protingai suformuotas paskolas ir atnaujintai, ir naujai medicinos įrangai. Jie atkreipia į poreikį dėmesį beveik visų tipų sveikatos priežiūros patogumų kaip ligoninės, slaugos namai, patologinės laboratorijos, privačios klinikos taip pat kaip diagnostiniai centrai. Diapazonas įrangos, finansuotos paprastai, apima RENTGENO NUOTRAUKOS mašinas, Spalvotą Doppler, Konektikuto saugus kreditas Skaitytuvus, dantų kėdes, cath-laboratorijas, ir daugiau.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Medicinos įrangos finansavimo sprendimai yra dažnai siūlomi su patraukliomis palūkanų normomis, kurios prasideda nuo kažko taip žemai kaip 11 %. Kadencijos yra nepaprastai lanksčios taip pat, ir galėtų pakilti į 7 metus be to. Minimali dokumentacija yra paprastai reikalinga, ir paskolų apdirbimas vyksta skubiai taip pat.

Kas yra kiti pranašumai?

Ar jūs planuojate išplėsti savo sveikatos priežiūros priemonę ar bandantis patobulinti tai su pažangia įranga, NBFCs gali padėti jums sutikti jūsų tikslus be jūsų turėdamas sudeginti duobę jūsų kišenėje. Po ištyrimo jūsų reikalavimų ir biudžeto, jie įrėmins finansavimo sprendimą, kuriam geriausiai tinka jums. nemokamas kreditas Jūs galite taip pat pažiūrėti pirmyn, kad sukeltumėte klientų aptarnavimą, handholding kiekviename žingsnyje ir lanksčiuose terminuose, kurie padeda jums sumokėti patogiai. Jūs turite teisę?

Kad sugebėtumėte kreiptis dėl medicinos įrangos paskolos, jūs turite būti atskiru gydytoju, visuomene, pasitikėjimu, ar vieša ar privačia ligonine, klinika, diagnostiniu centru. Jūs turite taip pat turėti iš viso 5 metus patirties ir 3 metai jūsų dabartiniame versle. Jūsų verslas turi būti naudingas pagal pramonės normas, ir pakankamas kredito rezultatas ir švari finansinė istorija yra taip pat reikalingi be to.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kiek dokumentai yra sudominti, jūs turėsite pateikti tikrintą finansinį projektavimą ir tvirtinimus nuo praėjusių 3 metų. Taip pat, profiliai ir savininko, partnerių ar vadovų KYCs turi būti pateikti. NBFCs ir bankai galėtų taip pat paprašyti kompanijos registracijos ar konstitucijos pažymėjimų.

Geras, kad žinotų

Atsiminkite, kad skirtingos skolinančios įstaigos galėtų turėti skirtingus tinkamumo kriterijus kai prieita prie medicinos įrangos finansavimo. Praeikite jų terminus ir sąlygas rūpestingai ir taip pat palyginkite paskolos struktūrą, siūlytą tarp bent jau dviejų iki trijų skolintojų. Kontrolės apžvalgos, pasitikite komercinę komandą asmeniškai ir paaiškinkite bet kokią abejonę, kad jūs galėtumėte turėti prieš punktyrinės linijos pasirašymą. Padarykite daugumą medicinos įrangos paskolų ir dovanos jūsų pacientais geriausias, kurį jie užsitarnauja.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Ilgalaikes paskolos gaunamos geresnėmis sąlygomis. Paskolos.