Būdai, kaip pinigai gali nupirkti laimę

parašė , 2012-02-27 15:28

Amžių senumo klausimas, „Ar pinigai gali nupirkti laimę“, buvo moksliškai studijuotas Vartotojų Psichologijos žurnale. Studija nurodė, kad mes tikrai galime atrasti laimę ir euforiją piniguose, bet ne tokiu būdu, apie kurį jūs turbūt dabar galvojate. Pinigai, naudojami tinkamu būdu, gali suteikti mums pilnatvės ir suteikti mūsų gyvenimui prasmės. Skaitykite toliau, kad suprastumėte, kodėl pinigai mūsų kišenėse gali padaryti jus laimingu.

Dauguma mūsų galvojame, kad materialiniai dalykai nėra atsakingi už laimę. Bet dažniausiai mes esame kalti dėl to, kad neteisingai galvojame apie pinigų suteikiamą prasmę. Todėl mes leidžiame pinigus įvairiais būdais, kurie galvojame, kad patenkins mūsų poreikius, bet materialūs daiktai retai kada suteikia mums pilną laimę. Jeigu mes atkreipsime dėmesį į būdus, kaip mes ledžiame pinigus, tai pinigai gali suteikti mums tyrą laimę, kurios mums visiems reikia.

Jeigu žiūrėsime į pinigus, kaip į būdą nusipirkti patirties, o ne materialių daiktų, mes geriau jausimės psichologiškai, fiziškai bei protiškai. Studija parodė, kad žmonės jautėsi laimingesni, kai galėjo prisiminti patirtį, o ne pirkę daiktą. Pavyzdžiui, du bilietai šuoliui su parašiutu, kelionė arba tiesiog diena zoologijos sode. Prisimenant nuotykius, kurių neįmanoma pamiršti galima pakreipti laimę, o tai yra, kad pinigai gali nupirkti tuos nuotykius.

Antra, kodėl gi neišleidus visų pinigų sau. Tai gali jus patenkinti laikinai, bet tai neleis jums pasijausti geriau. Blogiausia tai, kad žmonės, išleidžiantys daug pinigų sau, dažnai nurodo jaučiantys sąžinės graužimą arba kaltę. Jeigu prisimintumėme paskutinį kartą, kai dovanojome kažkam dovaną, kuri jį nudžiugino, tai neabejotinai sukeltų džiaugsmą ir mums. Tecniškai kalbant, dovanojant dovanas arba atiduodant pinigus labdarai, yra dirgina tie patys smegenų žievės plotai, kaip ir apdovanojimo ar laimės metu, kaip parodė MBR smegenų skenavimai. Daryti gera kietiems yra visada smagu ir tai gali būti padaroma tik turint pinigų.

Trečia, jiegu mes sugebėsime susitelkti ties šia diena, o ne ateitimi arba tolima svajone, tai mes galėsime pasijausti laimingesni. Priešingai, jeigu mes galvosime apie namą, kuriame gyvensime sulaukę 35 metų, arba jachtą, kurią pirksime pensijoje, šios svajonės niekada gali netapti realybe. Vietoj to, jeigu mes susitelktime ties šia diena ir daiktais, kuriuos mes galime sau leisti dabar, tai dabarties efektas bus žymiai geriau jaučiamas.

Turtas leidžia žmonėms patirti įvairių dalykų gyvenime ir parodo mažus dalykus, kurie suteikia laimės gyvenime. Bet jeigu mes sugebame valdyti savo pinigus, gyvename pagal savo galimybes, kartais paimame nedidelę asmeninę paskolą, tai nėra nieko blogo. Pinigai gali greitai baigtis, todėl juos leisti turėtumėm apgalvotai ir negalvoti, kad jie niekada nesibaigs. Visada galvokite apie visumą prieš padarydami didelius sprendimus. Ar šis daiktas džiugins mane ir po 5 metų? Ar jis prisidės prie mano šeimos gerovės? Mes galime patenkinti savo malonumų troškimą imdami asmenines paskolas, bet būkime atsargūs, nes šiuo būdu galima greitai įklimpti į skolas. Jeigu jums yra būtina imti paskolą, svarbu yra palyginti įvairių paskolų palūkanų normas. Laimei yra svarbu neišleisti daugiau negu jums reikia išleisti.

check out this page for a dependable seller that will give you the music library you’re looking for quickly and easily.

It is so pleasant to work with experts. Learn more to find out more regarding banner exchange.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Ilgalaikes paskolos gaunamos geresnėmis sąlygomis. Paskolos.