Vilties spindulys

parašė , 2017-10-09 15:46

Dauguma žmonių išaugina slaptą svajonę apie pirkti vietą, kurią jie gali kviesti jų "savas naminis". Tačiau, įkeiskite paskolas, nors lengvai ir plačiai pasiekiamas atvyksta su jų apribojimu, terminais ir sąlygomis. Todėl, yra vis greitasis kreditas dar daug žmonių, kurie meta jų svajones dėl daugelio kliūčių. Keli nepajėgia turėti patrauklų kredito rezultatą, kad turėtų teisę paskolai, ir kiti neturi išteklių, kad padarytų dvidešimt iki dvidešimt penkių procentų mokėjimą grynaisiais.

Šitiems žmonėms, kurie mato jų svajonės tirpti po deginančiu nepalankių aplinkybių karščiu gali dabar džiaugtis; dėka vėsaus pavadinto brizo, FHA vidaus paskola.
Daugiau apie FHA vidaus paskolą

FHA vidaus paskola yra paskolos, apdraustos federalinės Apgyvendinimo Administracijos. Šito paskolų mokesčio paskolos gavėjai įkeičia draudimą. Kadangi FHA pritarė, kad skolintojai kreditas yra gauti, jie siūlo vidaus paskolą su patraukliomis palūkanų normomis, žemą mokėjimą grynaisiais ir ne taip griežtos taisyklės. Tai atidaro duris paskolos gavėjams su skirtingu apribojimu, kad pasiskolintų ir paverstų jų svajonę į tikrovę.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Dabar, kai jūs suradote savo maršrutą į labai trokštą maršrutą, yra kai kurie faktai apie FHA vidaus paskolą. Kasimas po juos sulaikys jūsų rankas pilnas informacijos.

Mokėjimas grynaisiais daugumos paskolos paskolų yra beveik dvidešimt iki dvidešimt penki procentai. Tačiau, FHA paskolos reikalauja mokėjimo grynaisiais taip žemai kaip 3.5 procentų pirkimo kainos. Tačiau, jei paskolos gavėjų kredito rezultato melai diapazone 500-579, mokėjimo grynaisiais norma kopia į kopėčias kreditai į apytiksliai dešimt procentus.

Paskola gali būti pasiskolinta, net jei mokėjimas grynaisiais yra duotas kaip dovana paskolos gavėjui priimtino aukotojo.

Kadangi FHA tiktai draudžia paskolas ir neskolina tiesiogiai, jis nepajėgia paguldyti bet kokius griežtus nurodymus dėl paskolų skolinimosi. Bankai ir kiti skolintojai paguldo savo savas taisykles ir nurodymus, geriau žinomus kaip skolintojo užklojimo programos.

Užbaigtų baigiamųjų kainų mokėjimas daugiausia prisideda prie išlaidų, jungtų su paskola. Kai skolintojai moka šitas baigiamąsias kainas, jie krauna didelį procentų atlygį ant to paties, tokiu būdu, didindami paskolos kainas žymiai. Priešingai, FHA leidžia skolintojams, pardavėjams ir statybininkams užmokėti dalį ar visas baigiamąsias kainas, tokiu būdu, mažindamas naštą paskolos ir palūkanų dėl paskolos gavėjo. Tačiau, patartina palyginti reguliavimą ir abiejų bankų kainą, ir FHA pritarė skolintojams ir paskui išsirinkti.

FHA siūlo paskolų įvairovę, apimdamas paskolas pirmą kartą naminiai pirkėjai, pagyvenę žmonės, finansavimas iš naujo, apimdamas grynuosius pinigus lauke iš naujo finansuoja.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

FHA paskola, skirtingai nuo daugumos kitų yra assumable. Jei pardavėjas nori parduoti savo įkeistus namus, pirkėjas gali priimti paskolą ir nupirkti namą. Tai ypač naudinga subankrutavusiems žmonėms, kurių turtas yra ant krašto teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo ar taip.

Dvi paskolos premijos privalo būti užmokėtos už FHA vidaus paskolą. Pirmas paskolos draudimas yra 1.75 procentai paskolos kiekio, kurį skolintojas gali net pridėti prie paskolos kiekio. Antras draudimas yra žinomas kaip metinis užmokestis, nors jis yra užmokėtas mėnesiniu pagrindu. Šis kiekis keičiasi pagal paskolos, paskolos iki vertės santykio ir paskolos ilgį savarankiškai.

Dabar, kai jūs žinote apie FHA vidaus paskolą, suraskite, kad FHA pritarė skolintojui, kad duotų sparnus jūsų kitaip atsirandančioms svajonėms.

Rašyti komentarą

*


* Nukopijuokite šį slaptažodį:

* Įrašykite aukščiau pateiką slaptažodį:


Ieškote paskolos internetu geriausiomis sąlygomis? Pirmas greitas kreditas nuo šiol prieinamas nuo 18 metų ir be jokių papildomų mokesčių.

Ilgalaikes paskolos gaunamos geresnėmis sąlygomis. Paskolos.